Miks kasutada üldse just puitu ehitusmaterjalina?

Puit on üks levinumaid taastuvaid ehitusmaterjale, mida tänu heale töödeldavusele igapäevaselt kasutatakse. Kasutamisel on eeliseks hea omakaalu ja kandevõime suhe, halb soojusjuhtivus ning korrosioonikindlus. Oma kaaluga võrreldes ongi puit kõige tugevam ehitusmaterjal maailmas.

Puit on meeldiv ja soe materjal, tema omadused ehitusmaterjalina on kõrgelt hinnatud. Puitmaterjali üks olulisi omadusi on siduda niiskust. Vastavalt ümbritseva keskkonna niiskussisaldusele ja temperatuurile puitmaterjal muudab ja ühtlustab oma niiskust. See tähendab, et puit aitab ühtlustada ruumide õhuniiskust – suurema niiskuse korral seob seda ja väiksema niiskuse korral annab niiskust ruumi tagasi. Arvestama peab aga sellega, et puitmaterjali soojapidavus väheneb, kui puidu niiskussisaldus suureneb. Selle tarbeks tuleb puitu niiskustõkkega töödelda. Puit on poorse ehitusega ja seega üsna hästi sooja pidav materjal.

Lisaks on puit tugev, vastupidav, elastne ja tulepüsiv materjal. Puit on küll süttiv ja põlev materjal, kuid puitkonstruktsioonid süttivad esimesena väga harva ning nende põlemine toimub aeglaselt, säilitades oma kandevõime veel pikka aega peale tulekahju algust. Hoonetes sageli nõutav kandevõime säilimine 60 minuti jooksul peale tulekahju algust ei nõua liimpuidu puhul mingeid erilisi meetmeid, samal ajal kui mittepõlevaid teraskonstruktsioone tuleb katta kallite tulekaitsevõõpadega, sest kuumenedes võivad nad oma kandevõime kaotada täiesti ootamatult. Seepärast kasutatakse vahel metalli kaitseks tule eest isegi puitu.

Leia meie toodete seast Sulle sobivaim puitlahendus!

Sinu neljajalgsele sõbrale soojustatud puidust maja.

Kingi oma õues elavale neljajalgsele sõbrale kuiv ja soe kodu magamiseks ning pelgupaik heitlike ilmastikutingimuste eest. Eesti neljal aastaajal võib esineda üsna karme perioode. Talvel võib kohata karget pakast. Kevadel ja sügisel kallab sageli taevast vihma kui oavarrest. Kuumal suvepäeval vajab aga paksu kasukaga sõber varju lõõmava päikese eest.

Puidust maja tekitab loomas sooja looduslähedase tunde, tal on ruumis hea olla. Oma tuba tekitab loomas turvatunde, tänu millele on ta rohkem innustatud kaitsma pererahvast väliste ohtude eest. Hoia oma lemmiklooma ja siis hoiab ka tema Sind.

Koerakuudid alates 350€

Koerakuudid jagunevad kolme põhimudeli lõikes: „Donna" , „Rex" ja „Sampo"
Pakume laserlõikuse ja graveerimisteenust arvestades kliendi soove ja vajadusi.

Lisateenusena pakume laserlõikus ja graveerimisteenust!

Kindlasti lase koerakuudile ka lemmiku nimesilt teha. Siis iga külaline teab, kes maja valvab.

Laserlõikus hind meetripõhine alates 1€

Lasergraveerimine hind minutipõhine alates 0,6€

Prügimajad jaotuvad kolme põhimudeli vahel, suuruse määrab ära plastikkonteineri mahutavus. Eramajade enimlevinud konteinermahud on 140L, 240L ja 370L.

Hoonega kokku sulanduv prügimaja 140/240/370L konteinerile.

Milleks maja kõrvale vaja prügimaja?

  • Tavaliselt maja esine on kodu kõige pilkupüüdvam koht. Milleks rikkuda kodule vaade koleda prügikasti näol. Puidust prügimaja on stiilipuhas täiendus Sinu majale.
  • Tänu prügimajale ei pääse linnud ja loomad ligi prügi laiali tassima. Ümber konteineri laiali olev prügi on inetu vaatepilt ning seda koristada on vägagi tülikas.
  • Tänu prügimajale ei pääse võõrad teie prügikonteinerisse rämpsu sisse panema. Saate kindel olla, et maksate vaid oma paigutatud prügi äraveo eest.
  • Tänu prügimajale ei saa tuul konteinereid ümber lükata ega paigast nihutada. Aegajal võib meie kliimas kohati tuulepuhanguid, mis tavalise prügikonteineri hetkega õhku tõstavad ja siis maha paiskavad korraldades ümbruskonnale paraja segaduse.

Prügimajad alates 270€

 

Turvaline tööriistakuur Sinu tööriistadele. 

Kas oled tabanud end mõttelt, et kõik tööriistad on mööda elamist või aeda laiali? Sobiva vahendi leidmiseks kulub tihti peale üksjagu aega. Pakumegi puidust lahendust Sinu koduaeda.

Praktiline tööriistakuur aitab hoida tööriistad korras ja käepärast. Praktiline ja universaalse välimusega tööriistakuur või aia panipaik sobib igasse aeda. Sobiva kuuri soetamisel lood enda koduaeda korra!

Meie tehtud tööriistakuur pakub asjadele hoiustamist ja kaitseb Sinu vara iga ilma eest.

Teisaldatav tööriistakuur, 2x riiulid, riidenagid, lukuga riiv.

Tööriistakuurid alates 500€

Tööriistakuuri üldmõõt: 1000x1400x2300 ( laius x sügavus x kõrgus)